Marshalltown statybiniai įrankiai

Trumpai apie mus ir mūsų tiklsus

UAB SANGODA įkurta 1994 metais, turi kelias veiklos sritis. Viena iš veiklos sričių - statyba ir apdaila - pastūmėjo mus pradėti prekiauti statybiniais įrankiais, ir tik aukščiausios kokybės profesionaliais statybiniais įrankiais. Lietuvoje, kaip ir kaimyninėse šalyse, praktiškai nėra kokybiškų, profesionalių įrankių, todėl mes stengiamės užpildyti šią nišą.

Mes neatsitiktinai pasirinkome Marshalltown kompaniją. JAV esanti Marshalltown Company pirmauja pasaulyje gamindama labai kokybiškus ir patvarius įrankius, turi net 125 metų patirtį šioje srityje. Ši kompanija gamina apie 5000 pavadinimų įrankių ir produktų įvairiausioms sritims - vidaus apdailai, mūrijimui, betonavimui ir dekoratyviniam betonavimui, asfaltavimui, plytelių darbams ir kt. Mes užtikriname, kad tikrai surasite Jums reikalingą įrankį!

Mūsų tikslai paprasti ir aiškūs - norime, kad šiuolaikinis statybininkas dirbtų našiai, patogiai ir kokybiškai. Mes tikrai žinome, kad profesionalus ir patikimas įrankis taupo laiką, mažina nuovargį, padeda kokybiškiau atlikti darbą.

Gerų darbų!